Передзвоніть мені

Event у Львові

Хочете провести корпоратив, але так, щоб це було весело, культурно та організовано? Пропонуємо вам найцікавіші вихідні у Львові, які залишаться в пам’яті як одні з найпрекрасніших днів. Повірте, таке свято ваші колеги оцінять належним чином, а для вас це шанс висловити співробітникам подяку і повагу.

Корпоративні вихідні у Львові

Івенти у Львові, організовані компанією «До Карпат», складаються з двох пакетних пропозицій: квест «Львівські гри» і «Львівський weekend». Захоплюючі прогулянки по старому місту згуртують колектив і нададуть можливість поспілкуватися в неформальній обстановці.

Квест «Львівські ігри»

По приїзді до Львова, група ділиться на команди і вирушає на прогулянку з екскурсоводами. В ході екскурсії необхідно звертати увагу на деталі, адже потім вони будуть використані в завданнях квесту. Потім колектив вирушає на обід в «Криївку» — тематичний заклад Львова, що славиться своїм антуражем часів УПА. Далі ведучий квесту дає завдання і повідомляє місце зустрічі. Команди відправляються розгадувати завдання Львова, а потім у призначений час у призначеному місці проводиться підрахунок балів і нагородження переможців. Веселий і пізнавальний квест обов’язково сподобається вашим колегам.

Львівський weekend

Проведіть вихідні разом! Ця програма надасть можливість ближче познайомитися і нарешті поспілкуватися про щось інше, крім звітів. Даний пакет носить розважально-екскурсійний характер. Ви відвідаєте тематичні заклади Львова мережі Lokal, послухаєте історії та легенди, побачите найбільш значущі пам’ятки, повечеряєте в одному з кращих ресторанів міста і зможете купити сувеніри.

Львів чекає вас вже в ці вихідні

Скасуйте всі плани і замовте event у Львові для вашої компанії. Наша компанія організує для вас найкращі вихідні! Все, що від вас потрібно — зв’язатися з нами і розповісти про свої побажання, а далі готуватися до захоплюючого weekend-у!

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

78500, Івано-Франківська область курорт Яремче,
вул. Свободи 363 А, офіс 105