Передзвоніть мені

Корпоративний відпочинок

Колективна робота нагадує креативне подолання складного шляху до успіху. Переможний результат можливий лише за умови, що всі члени команди уявляють себе «в одному човні» і злагоджено «гребуть» в заданому напрямку.

Корпоративний відпочинок в Карпатах — чудова можливість згуртувати колектив і краще пізнати один одного в неформальній обстановці. Такі поїздки позитивно впливають на атмосферу в колективі і підвищують імідж компанії.

Хочете організувати корпоративний активний відпочинок, який ви і ваші колеги будете згадувати з усмішками, переглядаючи фото? «До Карпат» — пропонує організувати корпоратив у Карпатах та у Львові! Ми маємо масу цікавих ідей, а також всі можливості для втілення програми.

Від наших розваг закипає кров і горять очі, а кількості адреналіну вистачить на кілька тижнів вперед! Отже, в програму корпоративного відпочинку можуть входити наступні розваги:

Різновиди корпоративного відпочинку

Сплав по гірських річках — зближення команди

Ніщо не дозволить краще згуртувати відважну команду, ніж рафтинг по річках Карпат. Між швидкими хвилями і небезпечними валунами почуття взаємовідповідальності формується в лічені години. У той час, як в офісній обстановці на це можуть піти місяці спільної роботи. Близько 20 км екстремальної греблі допоможуть затвердити командний дух краще стількох же корпоративних застіль. А для загартування вже спрацьованого колективу приготований маршрут і в 80 км.

 

Гонки на квадроциклах — драйв і суперництво

Якщо суперництво прихованих лідерів у чоловічій команді готує затятий вибух адреналіну, дозвольте йому розлитися вулканічними схилами Карпат. Тур скелями і лісовими дорогами на квадроциклах — краща альтернатива офісним перегонам за першість. Залежно від температури конкурентного напруження, можна визначити тривалість і складність маршруту. Адже тригодинне подолання гірських доріг здасться легкою прогулянкою для прихильників стокілометрового забігу на весь день. Для впевнених водіїв доступні також тури на авто «ГАЗ-66».

 

Сходження в гори — насолода природою

Підняти корпоративний дух здатне і організоване сходження на піки Карпат: гори Говерла, Хом’як і Близниця. Підкорення вершин у супроводі досвідчених інструкторів-рятувальників гарантує безтурботне задоволення від споглядання доісторичних пейзажів. Кристальні джерела і ароматне чаювання на альпійських луках наситять піший тур розповідями горців біля багаття.

 

Гуцульські олімпійські ігри — team-building з національним колоритом

Звичайно, подібні подорожі комфортні в сприятливі пори року. Однак зимовий час традиційних свят також повен оригінальних пропозицій. Чого варті Гуцульські олімпійські ігри, що обіцяють призовий кубок кожній команді, що «відірвалася» на квартетних лижах, хокеї віниками і в костюмованих гладіаторських боях. Спеціально для колективу замовника можлива організація іменного Гуцульського етно-фестивалю. Танцювально-дегустаційна феєрія принесе гори задоволення, сміху і корисних навичок. Крім них учасники привезуть додому автентичні делікатеси краю — сири та вина.

 

Екскурсії — невід’ємна частина корпоративів у Карпатах

Духовне і культурне збагачення — не менш важлива складова професійного зростання команди, ніж активних відпочинок на природі. Поєднання цілющого клімату і нових знань лежить в основі екскурсійних програм в Карпатах. Відвідати Манявський скит, скелі Довбуша та інші пам’ятки можна одноденним виїздом за межі бази відпочинку. Якщо насичена програма не залишила місця для екскурсій, надолужити це допоможе тур по м. Івано-Франківськ на шляху додому.

 

Event у Львові — для шанувальників середньовічної Європи

Для поціновувачів колориту староєвропейських міст створена програма «Event у Львові». Цікавий квест одарує командних гравців захоплюючими пригодами під покровом вікової архітектури. А середньовічна музика менестрелів і театралізована трапеза у найвідомішому закладі Європи полонять незабутніми враженнями.

 

Корпоратив в Карпатах і на Західній Україні від «А» до «Я»

Залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за телефоном +38 (067) 343-85-85. Менеджери детально розкажуть про наші програми і з’ясують всі організаційні моменти.

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

78500, Івано-Франківська область курорт Яремче,
вул. Свободи 363 А, офіс 105