Передзвоніть мені
Home » Ресторани в Карпатах

Ресторани: Ресторани в Карпатах

Організація харчування: банкети, обіди та вечері

При організації корпоративних турів в Карпати, компанія «ДО КАРПАТ» з особливим трепетом ставиться до підбору ресторанів для проведення банкетів, а також групових обідів і вечерь. Для нас є важливим і кухня, і місце розташування закладу і його антураж. Ми прагнемо створити у вас про Карпатах таке враження, яке ви будете з теплотою згадувати по приїзду.

На даній сторінці сайту ви зможете ознайомитися з ресторанами Карпат і Львова, з якими ми тісно співпрацюємо. Згодом інформація буде доповнюватися, тому що весь час з'являються нові автентичні заклади.

  • Організація харчування: банкети, обіди та вечері
  • Організація харчування: банкети, обіди та вечері

Виїзний кейтеринг

Послуги кейтерінгу в Карпатах дуже популярні як раз для корпоративних турів. Наприклад, ви відправляєтеся в сплав по річці і коли ви доберетеся до пункту призначення, вас будуть зустрічати з гарячим обідом, накритим на свіжому повітрі. Також кейтеринг чудова можливість влаштувати гуляння на природі. Адже це не тільки приготування їжі, а й обслуговування офіціантами.

Ми чекаємо вас в гості

Ресторани, колиби та весь карпатський край з нетерпінням чекають вас. Гостинність, смачна їжа і веселощі — властиві цьому краю, тому ви гарантовано залишитеся задоволені поїздкою. З усіх організаційних питань телефонуйте за номером +38 (067) 343-85-85.

  • Виїзний кейтеринг
  • Виїзний кейтеринг

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр