Передзвоніть мені
Home » Заходи » Банкет у Карпатах

Банкет у Карпатах

Для колективів, практикуючих спільні банкети, вибір місця і програми кожної наступної зустрічі ускладнюється. Звичайно, незмінні переваги створюють прив’язку до улюблених варіантів. Однак можливість критичного порівняння закликає до пошуку все більш вражаючого антуражу, кухні та розваг. Не простіше йдуть справи і в організації сольного заходу для гостей або ділових партнерів. Адже зустрічний або прощальний банкет — ексклюзивна можливість сформувати відношення до угоди і встановити потрібні зв’язки.

Організація банкету в Карпатах

Поєднати бажане задоволення і користь допоможуть ресторанні заходи та кейтерінг в Карпатах. Розвинена інфраструктура та гостинність гірського застілля активно залучають внутрішніх туристів і гостей з-за кордону. Драйв лісових пікніків і колиб, колорит етно-ресторанів і вишукана досконалість європейських банкетних залів. Наповнити обраний контекст незабутньою програмою — справа професіоналів, що володіють культурним досвідом і багатим технічним забезпеченням.

Частування

Гуцульська та національна українська кухня — це гордість всієї країни. Ну де ще готують такий смачний наваристий борщ з часниковими пампушками, форель в сметані, банош з бринзою, грибну юшку і деруни в печі? А ще різносоли, наливки та самогон!

«Не хлібом єдиним»

Зустріч гостей звуками національних трембіт, музика гуцульських колективів та співучий запал тамади: карпатська кухня передбачає майстерний супровід. Сучасна вечірка не обійдеться без ді-джея і танцювального запалу. А завершення свята вогняним шоу та феєрверком залишить в пам’яті самі яскраві враження!

Організовуючи банкет за смаком клієнта, ми не обмежуємо його у виборі місця проведення. Обраний захід відбудеться в зазначеному місці — на гірських схилах або вуличках м. Львова, гарантуючи продуманість всіх відповідних деталей.

Пропонуємо вам ознайомитися з ресторанами, народними колективами, фотографами і супутніми послугами. Ви можете вибрати заклад на свій розсуд або довіритися нам. Обіцяємо, що нудно не буде!

Для організації банкету або корпоративу в Карпатах і Львові телефонуйте за номером +38 (067) 343-85-85 або залишайте заявку на електронну пошту: dokarpat@gmail.com

  • Організація банкету в Карпатах
  • Організація банкету в Карпатах

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр