Передзвоніть мені

Event у Карпатах

Карпати — це особливе місце України, не схоже на жодне інше. Тут свої традиції та звичаї, які хоче пізнати кожна людина, яка приїхала на Західну Україну. Компанія «До Карпат» запрошує вас провести незвичайні event-заходи, розраховані на корпоративне дозвілля.
Якщо ви хочете влаштувати свято вашому колективу, весело відпочити, згуртувати співробітників і підняти їх мотиваційний дух — наші пропозиції однозначно для вас!
Завдяки нашим пакетним пропозиціям, ви дізнаєтеся все про гуцульські традиції, спробуєте традиційні карпатські страви та напої, пройдете найцікавіші майстер-класи, візьмете участь у гладіаторських боях. І все це в атмосфері свята, гумору і дружби.

Гуцульські Олімпійські ігри

Гуцульські Олімпійські ігри — це, в першу чергу, весело. Жбурляння сніжок, командний забіг на лижах або гонки на санках, лижний самогон (одна назва чого варта!), гуцульський хокей.

Продумана до дрібниць концепція цього свята дозволить вашому колективу згуртуватися, зміцнити командний дух, показати свої спортивні досягнення. Абсолютно всі учасники отримають призи — в наших іграх немає переможених!

Гуцульський етно-фестиваль для компанії

Щорічно в Карпатах та інших регіонах Західної України проходять цікаві фестивалі. Але не у всіх є можливість сюди потрапити. Ми організуємо традиційний гуцульський етно-фестиваль індивідуально для вашої компанії.

Майстер-класи з гуцульських народних танців, конкурс українських народних пісень, змагання з гри на трембіті, дегустація місцевих сирів, командні майстер-класи з приготування традиційних гуцульських страв, пікнік.

Ви поринете в атмосферу гуцульських гулянь і захочете, щоб свято тривало якомога довше.

Організаційні моменти

Компанія «До Карпат» надасть трансфер, організує зустріч і розселення всієї команди. Індивідуально для вас складається програма івенту, залежно від кількості учасників і часу. З будь-яких питань звертайтеся за номером +38 (067) 343-8585. Заявку на проведення Eventa в Карпатах можна залишити у формі зворотного зв’язку.

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр