Передзвоніть мені

Event у Львові

Мрієте про добре організоване, веселе і культурне корпоративне свято? Тоді пропонуємо вам замовити тур вихідного дня до Львова. Подібний відпочинок гарантовано залишиться в пам’яті у вас і ваших співробітників як один з найкращих днів. Ви точно залишитеся задоволені результатом, а працівники зрозуміють, що їх дійсно високо цінують, поважають на службі.

Корпоративні вихідні у Львові

Тур вихідного дня (Львів)

Львівські івенти, які організовує компанія «До Карпат», - це дві унікальні пакетні пропозиції:

  • квест під назвою «Львівські ігри»;
  • event «Львівський weekend».

Який варіант ви б не вибрали, ви і ваш колектив зможете побачити його - легендарний старовинний Львів. Тур вихідного дня, крім того, допоможе згуртувати, об'єднати колектив і дасть вашим працівникам можливість прекрасно провести час в неформальній обстановці.

Про квест «Львівські ігри»

Відразу по приїзду в місто, ваші співробітники будуть поділені на команди. Кожна з команд відправиться на прогулянку з власним гідом-екскурсоводом. Під час прогулянки-екскурсії всім членам команди обов'язково потрібно буде звертати увагу на дрібні деталі - потім ці деталі потрібно використовувати для проходження квесту.

Сучасні тури до Львова неможливо уявити собі без відвідування неймовірно колоритного тематичного закладу - «Криївки». Саме тут, в автентичній атмосфері УПА і буде запропоновано пообідати вашим співробітникам.

По завершенню трапези гід дасть завдання своїй команді і призначить місце зустрічі. Після цього команди відправляються виконувати квест, розгадувати таємниці, загадки Львова, заробляти бали. Чудовий день завершиться на точці збору в заздалегідь зазначений час. Тут пройде підрахунок балів, нагородження переможців. Повірте, все це неймовірно згуртовує і захоплює, а тому подібні тури вихідного дня до Львова від «До Карпат» користуються хорошим попитом.

Про event «Львівський weekend»

Відмінна можливість для вас і вашого колективу краще пізнати один одного, поспілкуватися на абстрактні від роботи теми. Ця пропозиція відрізняється екскурсійно-розважальним характером і передбачає:

  • огляд найбільш значущих пам'яток;
  • знайомство з місцевими легендами, історіями;
  • відвідування кращих ресторанів міста;
  • візити в автентичні заклади мережі Lokal;
  • можливість придбати сувенірну продукцію і т.д.

Львів вже чекає на вас!

Карпати ... Львів ... Відпочинок ... - досить мріяти про все це! Ви і ваші співробітники заслужили чудовий відпочинок: побачити старовинний Львів, екскурсії в Карпати! Просто зверніться до нас - в компанію «До Карпат», і нарешті дозвольте собі і своєму колективу насолодитися чудовим відпочинком і отримати незабутні враження від спільного позаробочого проведення часу.

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр