Передзвоніть мені
Home » Заходи » Організація конференцій в Карпатах та Львові

Організація конференцій в Карпатах та Львові

Сучасний бізнес-туризм настільки ж невід’ємна частина успішного підприємництва, як і проведення ділових зустрічей в офісі. Подолання рамок звичного середовища допомагає зосередитися на меті та дарує заряд креативних ідей. Тому іміджеві та маркетингові фахівці одноголосно рекомендують планування виїзних заходів.

 

Правильно спланований і організований діловий тур дозволить вашій компанії активно розвиватися, укладати успішні контракти і виводити партнерські відносини на новий рівень. Запросивши ваших співробітників або партнерів в поїздку, таким чином, ви висловите подяку і продемонструєте зацікавленість у теплих і довгострокових взаєминах. Ваші старання будуть оцінені по достоїнству, а ми допоможемо вам з реалізацією задуманого.

Карпати

Львів

Діловий туризм в Карпатах — ваш секрет успіху

Кращою базою для проведення тренінгів, семінарів та переговорів визнані комплекси готельного типу. Крім спеціальних залів та належної апаратури, вони здатні забезпечити учасників побутовим комфортом і відпочинком. Особливо, якщо вибір клієнта припав на багатий курортами карпатський регіон. Сьогодні готелям Яремче, Татарова і Буковеля зобов’язані успіхом десятки тренінгів, конференцій і бізнес-зустрічей. Адже атмосфера первозданної природи і новітніх технологій сприяє пізнанню і прийняттю важливих рішень. Проведення конференцій в таких умовах сприяє дружній атмосфері, а значить, є запорукою довгострокових і перспективних ділових відносин.

Зверніть увагу! При замовленні послуг конференц-сервісу в одному з готельних комплексів, які співпрацюють з нами, ви отримуєте знижку на проживання для всіх учасників.

Конференції в Карпатах і Львові: всі завдання ми беремо на себе

Організація ділових конференцій нашою компанією — це не тільки гарантія якості організаційного процесу, але і оптимальність фінансових вкладень. Скориставшись спеціальними ціновими опціями трансферу, проживання, а головне — оренди залу та обладнання, клієнт досягає максимальної віддачі залучених ресурсів.

Для зручності наших клієнтів ми розробили різні варіанти оренди конференц-залів: з обладнанням або без нього, на цілий день або на кілька годин і т.д. Ви зможете вибрати найбільш прийнятну для вас схему проведення заходу.

Під час проведення конференцій важливо дати можливість гостям перепочити. Ми організуємо кава-брейк, повноцінний обід або розкішний банкет. Ваші гості і бізнес-партнери оцінять таку турботу про них, а ви можете бути впевнені, що все пройде по вищому розряду.

Організація ділового туризму у Львові та Івано-Франківську

Для прихильників урбаністичного контексту важливих подій відкриті готелі західноукраїнських міст. Львів та Івано-Франківськ знамениті колоритними закладами, орієнтованими на європейську ділову етику заходів.

Просторі конференц-зали елітних готельних комплексів підійдуть для проведення масштабних заходів, таких як семінари, конгреси, форуми. Діловий туризм у Львові за останні роки став дуже популярним. Адже тут є всі умови не тільки для плідної роботи, а й для цікавого дозвілля.

Проведення конференцій у Львові зазвичай поєднують з екскурсійними програмами, бенкетами, івентами. Найголовніше, що нашим клієнтам варто лише повідомити, що вони хочуть отримати від поїздки, а всі організаційні моменти — від трансферу до розселення гостей в готель — ми беремо на себе.

Запит на організацію бізнес-заходів

Якщо ви зробили вибір на користь організації конференції в Карпатах чи Львові, ми будемо раді допомогти вам з реалізацією цієї ідеї. Наша компанія співпрацює з кращими готельними комплексами, які надають конференц-сервіс. З питань організації ділових конференцій телефонуйте за телефонами:

+38 (067) 343-85-85; +38 (03434) 2-29-47 або залиште запит на e-mail: dokarpat@gmail.com

  • Діловий туризм в Карпатах — ваш секрет успіху
  • Діловий туризм в Карпатах — ваш секрет успіху

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр