Передзвоніть мені
Home » Заходи » Відпочинок для компаній » Тури на авто ГАЗ 66

Тури на авто ГАЗ 66

Подорожувати по горах і насолоджуватися їх красою можна різними способами — піші тури, спуски по гірських річках, катання на лижах взимку … А можна відправитися на екскурсію на автомобілі ГАЗ-66! Це своєрідний позашляховик для Карпат, який місцеві називають ще «Хаммер».

Цій машині не страшні ніякі колотнечі, тому в рамках турів на ГАЗ-66 ми пропонуємо подорож на Драгобрат і Свидовецький хребет.

Тур Драгобрат — м. Близниця

Маршрут туру починається в селищі Ясиня, звідси група відправиться в урочище Драгобрат на авто ГАЗ-66. По приїзді до місця призначення вас чекає сходження на гору Близниця висотою 1883 метри. Просторі луки, широкі стежки, струмки і ріки з фореллю зачарують вас своєю красою. Далі на позашляховику ви вирушите до полонини «Буковинка», влаштуєте привал на обід з місцевою наливкою і вирушите назад в Ясиня.

Тур Свидовецький хребет

Початок туру такий самий, як і в попередньому варіанті, але, приїхавши в урочище Драгобрат, вас чекає шлях на гору Стіг, що на Свидовецькому хребті. Ви побачите високогірні озера Апшинець і Ворожеска, які знаходяться на висоті 1487 м і 1450 м відповідно. Подорож супроводжується цікавими розповідями. Потім переїзд, привал і зворотна дорога.

Екстрім тур в Карпатах на ГАЗ 66 — приймаємо замовлення

Не відмовляйте собі в задоволенні здійснити дивовижну подорож у Карпати. Наші екстрім-тури перевірені вже багатьма компаніями, в чому ви можете переконатися, погортавши сторінки сайту. Телефон для зв’язку +38 (067) 343-85-85 або заповнюйте online-заявку на цій сторінці.

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр