Передзвоніть мені
Home » Заходи » VIP обслуговування в Карпатах

VIP обслуговування в Карпатах

VIP обслуговування в Карпатах

Так склалося, що в Карпатах традиційно невисокий рівень сервісу обслуговування. Про те є готельні комплекси, шале та туристичні оператори які знають толк в VIP відпочинку

Компанія Dokarpat з максимальною повагою відноситься до всіх своїх замовників прагнучі постійно підвищувати рівень сервісу та надавати все нові й нові якісні послуги. Але крім цього в нашій компанії Ви зможете скористатися VIP послугами, що надасть повну відповідність відпочинку Вашим уявленням про нього. На відміну від звичайних подорожей, VIP тур дає Вам можливість отримати ексклюзивний відпочинок, програма якого складається відповідно до Ваших вимог та побажань.

Dokarpat запропонує Вам:

Комфортабельні готелі та шале з високим сервісом обслуговування

Затишне шале з басейном та неймовірною панорамою Карпатських гір. І все це тільки для Вас. Ми зробимо все щоб Ваше перебування було рівноцінним по комфортності з відомими гірськими курортами Європи.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

трансфер з використанням автомобілів представницького класу

Індивідуальний трансфер на автомобілях престижних марок. Весь транспорт відповідає світовим стандартам якості та безпеки. Наші водії – досвідчені професіонали, які мають великий досвід водіння і навички руху на гірських автошляхах.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

VIP програми для отримання максимального задоволення від подорожі в Карпатах

Для Вас ми підготуємо індивідуальну програму перебування з врахуванням всіх вимог та побажань. Просто насолоджуйтесь Карпатами, а ми візьмемо на себе всі організаційні питання щодо Вашого перебування.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

Преміум харчування в шале від кращих шеф-кухарів Західноукраїнського регіону

Спеціально для Вас наші шеф-кухарі запропонують ексклюзивне меню на весь час перебування в Карпатах з якісних та екологічних продуктів. Від традиційної Карпатської кухні до кращих Європейських страв.

Slide Anything shortcode error: A valid ID has not been provided

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр