Передзвоніть мені
Home » Заходи » Відпочинок для компаній » Сходження на Карпатські вершини

Сходження на Карпатські вершини

Українські Карпати — одна з найбільш мальовничих частин нашої країни. Щороку сюди приїжджають тисячі туристів, щоб підкорити вершини, одночасно насолоджуючись красою первозданної природи і дзвінким свіжим повітрям.

Сходження в карпатські гори — унікальна можливість перевірити себе на витривалість. Ми пропонуємо походи в рамках корпоративного туру. Ваша команда пройде один з найцікавіших маршрутів у супроводі працівників державного гірського пошуково-рятувального загону.

«До Карпат» пропонує:

Сходження на г. Говерлу

Хоч Говерла і є найвищою точкою України, сходження доступно кожному і не являє собою надскладного завдання і не вимагає особливої фізичної підготовки. Ваша команда подолає висоту 2061 м.

Сходження на г. Хом’як

Приголомшливі ландшафти «українського Хеопса», саме так називають гору Хом’як через її правильну конусоподібну форму, справлять на вас сильне враження. Ви скорите вершину в 1542 м.

Програми розраховані на два дні і одну ніч з урахуванням переїздів і ночівель. Безпосередньо сходження в гори займає кілька годин. Детальний опис ви зможете знайти у відповідних розділах.

Що потрібно знати туристам

Великий вплив на характер походів у гори робить погода — вітер, сонце і дощ можуть дуже швидко змінювати одне одного. Тому для сходження в Карпати необхідно взяти з собою:

  • Спортивний одяг, куртку, вітровку (залежно від сезону);
  • Головний убір;
  • Зручні кросівки або трекінгові черевики;
  • Рюкзак;
  • Аптечку з препаратами, які ви використовуєте у разі нездужання.

Копроративний похід у Карпати — це корисно

Піші тури в гору, безсумнівно, згуртують ваш колектив. Адже всі разом ви подолаєте труднощі, які зустрінуться на вашому шляху, будете підтримувати і подавати один одному руку, влаштуєтесь на затишній галявині, щоб перекусити і поділитися враженнями, а потім, втомлені, але задоволені, вирушите назад. Такі походи роблять з колективу справжню міцну сім’ю!

Не можете зважитися?

Телефонуйте швидше нам, і ми відповімо на всі ваші запитання щодо організації і цін. Телефон для зв’язку: +38 (067) 343-8585.

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр