Передзвоніть мені
Home » Готелі

Проживання в готелях Карпатського регіону

Туристичний бізнес - один з економічних «китів» карпатського краю. Тому майже кожен куточок древнього ландшафту, якого торкнулася людська цивілізація, доступний для найму житла. Вільна конкуренція і висотні відстані сприяють співіснуванню пропозицій абсолютно різного рівня і непорівнянних цін.

Компанія «До Карпат» організовує пакетні корпоративні тури, в які входить проживання в кращих готелях карпатського краю і Львова. Ми маємо домовленості з туристичними об'єктами розміщень, що дозволяють нам надавати висококласні послуги в комплексі.

Готелі Карпат

Готелі Львова

Де ж зупинитися

Діапазон від дерев'яної колиби для романтичного вікенду в високогір'ї до сучасного готельного комплексу з конференц-залом вражає. Однак самостійний пошук інфраструктури, відповідної планованому заходу - процес довгий і не завжди результативний. Адже розібратися у великій кількості варіантів, які надають на показ лише рекламну інформацію, непросто. А оцінити фінансову вигідність угоди - того складніше.

А, може, у вас є особливі переваги до готелю? Наприклад, обов'язкова наявність басейну або сауни, тераси з видом на гори або тенісні корти. Ми зуміємо знайти для вас підходящий варіант, відповідний вашим очікуванням.

Індивідуальні підбори варіантів проживання для групи

Підібрати вигідне рішення, яке відповідає вимогам ідеї і гаманця, допоможе команда, досвідчена у всіх тонкощах процесу. Ось уже другий десяток років ми проводимо моніторинг пропозицій проживання в Карпатах і м. Львові. Тривалий практичний досвід дозволив накопичити не тільки детальну (і правдиву!) інформацію про різні і, але і бонусні знижки для клієнтів нашої компанії.

Вам залишається лише озвучити бажані умови відпочинку — і ми надамо кращі варіанти, гарантуючи їх якість і бюджетність. Ділові зустрічі, корпоративній відпочинок в Карпатах або дружня відпустка пройдуть в гармонійній атмосфері, забезпеченій всім необхідним для якісного проведення часу. Доручивши вибір місця подій компанії «До Карпат», можна з упевненістю зустріти міжнародну делегацію чи сімейну річницю на належному рівні готельного сервісу.

Зв’язатися з нами і обговорити деталі можна за телефоном +38 (067) 343-85-85 або залишайте заявку на електронній пошті dokarpat@gmail.com

  • Де ж зупинитися
  • Де ж зупинитися

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр