Передзвоніть мені

Про нас

Компанія «До Карпат» займає особливу нішу в туристичній інфраструктурі західноукраїнського краю. Ось уже друге десятиліття ми забезпечуємо професійний рівень корпоративних заходів. Організація успішних ділових зустрічей і відпочинку, що згуртовує колектив, — наша заслужена марка!

Перетворити енергетику гір в джерело, що живить бізнес продуктивними угодами і злагодженою роботою над їх реалізацією, можна різними шляхами. Європейський конференц-сервіс і банкетні пропозиції регіону сприяють якісному проведенню офіційних подій. Можливість створення іменного фестивалю або спортивних змагань урізноманітнює будь-яку програму роботи і відпочинку. Культурно-дегустаційні екскурсії Карпатами та м. Львовом об’єднають колектив враженнями. А екстремальні варіанти активного відпочинку на природі – зміцнять командний дух!

Сьогодні результативність пропонованих програм підтверджують наші клієнти: банки, фірми-виробники та інші комерційні організації. Запрошуємо і Вас випробувати ефективність відпочинку на вулканічних схилах, забезпечену професіоналами.

  • 
150
Кращих ідей

150

Кращих
ідей

ТІЛЬКИ КРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК!

Ви вирішили відпочити у Карпатах – ми допоможемо Вам відчути себе комфортно та впевнено. Якщо серед мальовничих гір, поблизу запашних лісів, чистих гуркітливих річок ви маєте затишне житло, якщо ви знаєте, що тут вас смачно, з користю для вашого здоров’я погодують, влітку влаштують вам подорож, покажуть маршрут, взимку забезпечать спортивним спорядженням – ваш відпочинок буде дійсно приємним.

  • ТІЛЬКИ КРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК!
  • ТІЛЬКИ КРАЩИЙ ВІДПОЧИНОК!

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр