Передзвоніть мені
Home » Трансфер

Трансфер

Наскільки казковими не були б пам'ятки Західної України і мікроклімат Карпат, шлях до відпочинку буває досить виснажливим. Тривіальні перешкоди - крутизна гірських доріг і складність маршруту, можуть внести гірчинку в медову бочку запланованого заходу. Вічливий водій зі знанням місцевості і комфортабельний транспорт - головне, але не єдине бажання подорожніх. Сімейні поїздки вимагають надійності, а корпоративні і ділові - супутнього сервісу.

Добре організована зустріч в аеропорту чи на вокзалі, постійне перебування на зв'язку і фіксовані тарифи заповнюють образ якісного перевізка. Не покладаючись на сторонні пропозиції, ми створили власну агенцію пасажирських послуг. Його технічне забезпечення відповідає масштабам всіх пропонованих програм відпочинку. Індивідуальний гість і підлогу сотенна група знайдуть задоволення від екскурсії в Карпати на колесах, вільної від побутових незручностей.

Трансфер — курорт Буковель

Трансфер — курорт Яремче

Замовте захід online!

Все, що від вас потрібно - заповнити форму зворотного зв'язку, вказавши ім'я, контактні дані та послугу. Далі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.

Залиште заявку

Наша адреса

76000, Україна, м. Івано-Франківськ,
вул. Площа Ринок, 18 А,
3 поверх, БЦ Легенда центр